Naše služby

Občanské stavby Občanské stavby

Občanské stavby jsou stavěny za účelem služby společnosti. Stavební firma Morcinek má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak s rekonstrukcemi občanských staveb.

Patří sem především stavby pro výchovu a školství jako jsou mateřské školy, základní a střední školy, učiliště, vysoké školy, stavby pro vědu a výzkum, stavby pro zdravotnictví - nemocnice, lékárny, stavby pro obchod a služby - hotely, restaurace, jídelny, administrativní budovy, logistická centra, stavby určené pro sport a kulturu, budovy sociální péče, stavby pro automobilovou dopravu – parkování a odstavení vozidel, opravny, servisy, čerpací stanice, atd.

roz3.jpg, 1,3kB Stavby pro bydlení

Mezi stavby pro bydlení patří rodinné a bytové domy, chaty, rekreační domky, apod. Naše firma tyto stavby nabízí ať už jako novostavby či jejich rekonstrukce, dostavby, nadstavby, přístavby. Stavby provádíme tzv. „na klíč“.

Věnujeme se také jejich zateplování. Jsme registrováni v programu „Nová zelená úspora“.

Nabízíme stavby nízkoenergetických či pasívní domů.

Provádíme i stavební připravenost pro dřevostavby, či montované stavby jako jsou základové desky, přípojky inženýrských sítí, příjezdové komunikace, oplocení apod.

Průmyslové stavby Průmyslové stavby

Průmyslovými stavbami rozumíme výrobní objekty, skladovací objekty aj. Naše firma nabízí výstavbu těchto objektů, případně jejich rekonstrukce.

Stavební poradenství Stavební poradenství

Chcete stavět, rekonstruovat a nevíte si rady? Potřebujete odborně posoudit projektovou dokumentaci, nebo zpracovat výkaz výměr což je nutný podklad pro ocenění stavebních prací? Můžete se s důvěrou obrátit na naši stavební firmu. V případě, že si nás vyberete i pro realizaci, jsou všechny tyto služby zdarma.

Ve firmě Morcinek s.r.o nabízíme poradenství v těchto oblastech:

  • Projektová dokumentace
  • Poradenství před zahájením stavby
  • Výkaz výměr a ocenění stavby
  • Posouzení stávající budovy
  • Poradenství v oblasti stavebních vad a poruch a jejich nápravy

Kovovýroba Kovovýroba

Nabízíme dodávku typizovaných a výrobu atypických kovových výrobků a konstrukcí a výrobu certifikovaných mříží. Výrobky dodáme i s povrchovou úpravou dle výběru. Otryskávané, v základním nátěru, žárově zinkované, komaxitované atd.

Vyrábíme z kovových (i nerezových) materiálů.

Příklady použití v Třineckých železárnách ve spolupráci s firmou Perfo Linea a.s.: http://www.kovovyroba-perfolinea.cz/o-nas

Nabízíme také služby v oborech:

Evropský sociální fond v ČR